Получи отсрочку от военкомата по закону
Как закосить от армии и военкомата, как получить отсрочку от призыва - ответы на все вопросы здесь\
Косим от военкомата правильно
 
Меню
  Главная
    Приписка
    Призыв
    Отсрочки
 
Как правильно и по закону косить от военкомата
Документы
    Форум
    Вопросы-ответы
    Задать вопрос
    О нас
    Анекдоты
    Помогите сайту

Вопросы призывников

Вопрос: Нужна срочная помощь,надо оформить отсрочку , есть двоюродный дед , после тяжелой операции . Жены нет,детей нет,братья сестры за 60 им ... Вообщем можно...
Ответ здесьАнекдот в тему

Я 3 месяца питался одним Дошираком и заработал язву желудка!
- Я 7 недель смотрел телевизор с расстояния 10 сантиметров и посадил себе зрение до -5!
- А я полгода ходил в военкомат в женской одежде!
- А на что ты готов, чтобы откосить от армии?!!


  Статистика  
 
 
 
Приказ Министра обороны Укранины № 81 от 14.02.2006 г.

частин, військовими комісарами подаються у встановленому порядку.

2.5. У разі, якщо стан психічного здоров'я особи погіршується після проведеного огляду і може становити небезпеку для нього або оточуючих, командир (начальник) зобов'язаний негайно направити таку особу на позачерговий психіатричний огляд з наданням необхідної інформації (службової характеристики) до відповідного психіатричного лікувально-профілактичного закладу, центру, відділення, кабінету.

2.6. Відповідальність за обов'язкове проходження попередніх та своєчасне проходження періодичних психіатричних оглядів військовослужбовцями, працівниками ЗС України покладається на командира (начальника) відповідного органу (підрозділу, військової частини, закладу, установи).

2.7. Медичні працівники закладів охорони здоров'я ЗС України, які проводять попередні та періодичні психіатричні огляди, несуть відповідальність за достовірність висновків огляду згідно з чинним законодавством.

2.8. Контроль за якістю проведення попередніх та періодичних психіатричних оглядів у закладах охорони здоров'я ЗС України покладається на директора Департаменту охорони здоров'я Міністерства оборони України.

3. Обсяги обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, оформлення та збереження медичної документації

3.1. Обов'язкові попередній та періодичний психіатричні огляди проводяться в обсягах, передбачених Інструкцією про проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17 січня 2002 року N 12 .

3.2. Дані попередніх та періодичних психіатричних оглядів оформляються протоколом обов'язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів.

3.3. Оформлені протоколи на осіб, які пройшли попередній та періодичний психіатричний огляд у закладах охорони здоров'я ЗС України, зберігаються в закладі, який його проводив.

3.4. Якщо за результатами психіатричного огляду в закладі охорони здоров'я ЗС України особа визнається психічно здоровою, то лікар-психіатр готує висновок про відсутність психіатричних протипоказань щодо виконання конкретного виду діяльності (роботи, професії, служби).

3.5. У разі, якщо особа раніше страждала на тяжкий психічний розлад чи зверталась за допомогою до лікаря-психіатра або якщо результати огляду дають підстави підозрювати наявність психічного розладу, а також у разі незгоди особи з висновками психіатричного огляду лікар-психіатр може:
- підготувати висновок про відсутність в особи психіатричних протипоказань до виконання певного виду діяльності (роботи, професії, служби), якщо наявні в неї психічні розлади не є протипоказаннями щодо виконання виду діяльності, у зв'язку з яким вона проходить огляд;
- призначити додаткове амбулаторне чи стаціонарне обстеження, визначити його обсяг та після нього направити для огляду до військово-лікарської комісії, яка прийме остаточне рішення про наявність або відсутність психіатричних протипоказань для виконання окремих видів діяльності (роботи, професії, служби).

3.6. Висновок після проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів оформляється медичною довідкою про проходження обов'язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів за формою N 122-2/о, яка наведена у додатку 3 до пункту 13 Інструкції про проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17 січня 2002 року N 12.

3.7. Бланки довідки є документами суворої звітності, що вимагає обліку їх одержання, зберігання та використання як бланків суворої звітності відповідно до вимог чинного законодавства.

3.8. Термін дії довідки про придатність особи за станом психічного здоров'я до виконання окремих видів діяльності (роботи, професії, служби) встановлюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року N 1465 "Про затвердження Порядку проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів і переліку медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередню небезпеку для особи, яка проводить цю діяльність, або оточуючих".

3.9. Обов'язкові попередні та періодичні психіатричні огляди не проводяться у разі недотримання особою, яка проходить цей огляд у закладах охорони здоров'я ЗС України, вимог пункту 2.3. цієї Інструкції та за наявності в неї гострого або загострення хронічного неінфекційного захворювання чи інфекційного захворювання у заразному періоді.

Директор
Департаменту охорони здоров'я
Міністерства оборони України В.Д.Юрченко


1
2
3
Читать весь текст на одной странице...
.:. Вернуться к списку законов .:.  Опрос  
 

Љак закосить от военкомата и получить отсрочку по закону Как вы относитесь к сайту о военкомате и вопросах, связаных с военкоматами, отсрочками службой в армии?

Необходим
Полезен
Интересен
Не интересен
Не нужен

результаты здесь...
 
 
  Наши рассылки  
 
Азартные игры - теория и практика.
Как правильно косить от военкомата